Lionel Messi.Foto: Manu Fernandez
10. september 2017, 09:18

VIDEO | Hispaania vutigigantide suured käärid: Real kaotas kodus taas punkte, imeline Messi veab Barcelonat

Hispaania jalgpalli kõrgliigas olid eile võistlustules kaks suurt, kelle tulemused aga sootuks erinesid. Madridi Real viigistas koduväljakul 1:1 Levantega, samas kui Barcelona samal õhtul Espanyoli 5:0 paika pani.

Valitseva meistri Reali jaoks on hooaeg saanud raske alguse, kui kolmest mängust on võidetud vaid esimene. Eilnegi viik polnud sugugi kerge, sest kaotusseisu jäädi juba 12. minutil.

36. minutil viigistas küll Lucas seisu, kuid ei enamat. Lisaks jäi Real kohtumise lõpus vähemusse, kui punase kaardi teenis Marcelo. Teatavasti peab meeskond endiselt läbi ajama ilma Cristiano Ronaldota, kes mängukeeldu kannab.

Kohtumise tipphetked:

Heas hoos on aga Reali põhikonkurent Barcelona, kes koduväljakul midagi juhuse hooleks ei jätnud. Väravalukk avati 26. minutil, kui oma esimese tabamuse sai kirja Messi. Argentiinlane lisas oma kontosse veel tabamused 35. ja 67. minutil. Ühtlasi oli see maailma ühele paremale vutimehele karjääri 42. kübaratrikiks.

Lõppseisu 5:0 vormistasid Gerard Pique ja Luiz Suareze väravad. Barcelona on teeninud nüüd kolmest mängust kolm võitu.