Tartlastel täna püssirohtu ei jagunud. Foto: Tartu Ülikooli korvpallimeeskond / Facebook
10. september 2017, 14:29

Tartu Ülikooli korvpallimeeskond lõpetas Läti turniiri hirmsa koslepiga

Lätis Liepajas toimuval LOC korvpalliturniiril peetakse täna kohamänge, kui Tartu Ülikooli korvpallimeeskond pidi tunnistama Ventspilsi 88:49 paremust.

Varasemates mängudes küll lüüa saanud, kuid korralikult mängus püsinud tartlastel täna varianti ei tekkinud. Seega tuli sõprusturniiril leppida ainsagi võidu ja kaheksanda kohaga.

Võrdset mängu jagus vaid avaveerandisse, mille Ventspils võitis 17:12. Poolajaks kasvatasid lätlased edu juba 19 punktile. Kolmandaks veerandajaks oli tartlaste kaotusseis kasvanud 38:62 peale ning neljanda veerandajaga anti seega veel ära.

Ventspilsi parimana tõi Bleich Hamilton 17 silma. Tartlaste parim oli 12 punktiga Carl Engström.

Kell 15 alustab kolmanda koha mänguga BC Kalev/Cramo, kes läheb vastamisis venelaste Jenisseiga.