Konstantin Vassiljev Eesti koondise särgis. Foto: Stanislav Moshkov
11. september 2017, 21:56

VIDEO | Vahetusest sekkunud Konstantin Vassiljev pidi koduklubiga vastu võtma valusa kaotuse

Pärast väikest koondiseakent on klubihooajad Euroopas taas täies hoos ning mingi erand pole ka Poola liiga. Teise poolaja alguseks väljakule saanud Konstantin Vassiljev pidi täna Piasti Gliwice ridades alla neelama mõru pilli, kui tema koduklubi kaotas Lechiale 1:2. Sealjuures mängisid külalised terve teise poolaja vähemuses.
Tänavust liigahooaega nigelalt alustanud, kuid enne koondisepausi vahetult kaks võitu noppinud Piast jäi tänases kohtumises kaotusseisu juba 11. minutil. Möödunud hooaja neljanda kohaga lõpetanud Lechia eest tegi skoori nende portugallasest ründaja Marco Paixao.

30. minutil said aga rõõmustada tribüünidele tulnud kodumeeskonna poolehoidjad. Paremalt äärelt tulnud terava palli suunas ülitäpselt posti kõrvale Bosnia koondislane Stojan Vranjes.

Kümme minutit hiljem tundus õnnejumalanna veelgi enam Piasti klubi soosivat, sest oma teise kollase hoiatuskaardi teenis Simeon Slavchev. Lissaboni Sportingust laenul olev bulgaarlane lendas vastasele jõhkralt jalad ees sisse ning nii mõnigi teine kohtunik oleks olukorrast ka otse punast kaarti lehvitanud.

Teise poolaja alguses vahetati sisse ka Konstantin Vassiljev ning üheskoos asutugi võiduväravat jahtima. Seda paraku meeskonnal teha ei õnnestunud ning kolm minutit enne mängu lõppu nõelas kiire vasturünakuga hoopis Lechia meeskond. Kuigi esmapilgul tundus, et Piasti kaitseliin suutis vastaste kiire ülemineku kaitsest rünnakule nurjata, põrkas pall täpselt Romario jalale, kes nahkkera kast joonelt ristnurka kõmmutas.