Lionel Messit (paremal) õnnitleb meeskonnakaaslane Gerard Pique.Foto: AFP / Scanpix
Meistrite liiga
12. september 2017, 23:47

Messi lõi kaks väravat ja Barcelonal polnud kevadise finalisti Juventuse alistamisega probleeme

Jalgpalli Meistrite liiga alagrupiturniiril peeti kaheksa esimest mängu, neist keskses alistas Barcelona kodus kevadise finalisti Torino Juventuse 3:0.

Esimest väravat andis oodata terve kolmveerandtunni, kuid vahetult enne poolajavilet avas Lionel Messi skoori. 56. minutil tegi Ivan Rakitic 2:0 ning veel kuraditosin minutit hiljem lõi Messi oma teise värava. Barca võttis revanši kevadel veerandfinaalis saadud kaotuse eest.

Teises D-alagrupi mängus asus Lissaboni Sporting poolajaks Pireuses sealse Olympiacose vastu juhtima 3:0. Lõpus panid võõrustajad vastase värava turmtule alla, 89. ja 90. minutil skooris Felipe Pardo, kuid viigini Kreeka klubi ei jõudnud.

A-grupis polnud Manchester Unitedil raskusi Baseliga (3:0), Moskva CSKA alistas aga võõrsil Lissaboni Benfica 0:1 kaotusseisust 2:1.

Ka teistes gruppides said suursoosikud ManU kombel suureskoorilised võitud. B-grupis alistas Müncheni Bayern Brüsseli Anderlechti 3:0 ja Pariisi Saint-Germain Glasgow's sealse Celticu 5:0, C-grupis Londoni Chelsea Qarabagi 6:0. Samas grupis tegid AS Roma ja Madridi Atletico väravateta viigi.