Venemaa - Serbia poolfinaal.Foto: Reuters / Scanpix
15. september 2017, 23:29

NII SEE JUHTUS | Sport 15.09: Serbia murdis kaheksa-aastase vahe järel korvpalli EMi finaali

Töönädala viimane päev on kätte jõudnud ning lõpule lähenevad ka Euroopa korvpallimeistrivõistlused. Eile õhtul jõudis esimesena finaali Sloveenia, täna selgitavad kullamängu teise osalise Serbia ja Venemaa. Alagrupis nood meeskonnad juba kohtusid, siis jäid peale venelased. Kuidas läheb täna ning mida kõike spordimaailmas veel juhtub, jälgi Õhtulehe päevaülekande vahendusel!
23:31
SPORDISÕBER

Selle teatega tõmbame tänasele otseblogile ka joone alla, hüva ööd ja ilusat nädalavahetust!

23:28
KORVPALLI EM

Lõpp oli küll pingeline, kuid Serbia ei mänginud edu maha!

23:18
23:13
Venemaa - Serbia poolfinaal. (Reuters / Scanpix)
23:12

VENEMAA ON ELUS! Švedi kolmene teeb 3.59 enne lõppu seisuks 73:75. Nii pisike oli vahe viimati teisel veerandil.

23:11

22:58

Venelaste suureks abimeheks 3. veerandajal olid kolmesed, mida tabati kümnest viis (serblased kuuest kaks).

22:55

Kolmas veerandaeg lõppes Serbia 66:57 juhtimisel. Veerandaja märksõnadeks on spurdid. Esmalt tegi Venemaa seisult 41:57 11:0 spurdi ja jõudis korraks viie punkti kaugusele. Kuid Serbia vastas sellele omakorda 7:0-ga ja taastas turvalisema 64:52 edu.

Parimad korvikütid on endiselt Bogdanovic (SRB) ja Šved (RUS) vastavalt 17 ja 22 punktiga.

22:23

22:20

Meeskondlikust statistikast atsub välja tuua kahepunktivisked (SRB 67% - RUS 44%), korvisöödud (SRB 12 - RUS 4), korvialused punktid (SRB 26 - RUS 10) ja vahetusmeeste punktid (SRB 19 - RUS 0).

22:18

Avapoolaeg 48:34 Serbiale, kes tegi teise veerandaja keskel seisult 28:26 14:0 spurdi. Venemaa on kaitses pehme ning rünnakul kohati saamatu ja ühekülgne. Nii lihtne see ongi. Bogdanovic (SRB) 13 ja Šved (RUS) 14 punkti.

21:59

Suurbritannia kossukoondislane Kofi Josephs:

21:55
21:52
21:50

Esimene veerandaeg Serbiale 25:20. Bogdanovic (SRB) ja Šved (RUS) on toonud 7 punkti.