Ragnar Klavan (palliga) mängus Burnleyga.Foto: JASON CAIRNDUFF
16. september 2017, 22:53

NII SEE JUHTUS | Sport 16.09: Klavan ja Liverpool viigistasid Burnleyga, vormel-1 ajasõit pakkus põneva tulemuse

Nädalavahetus on kätte jõudnud ning tänane päev oli paljuski jalgpalli päralt. Nädal tagasi Inglismaa liigas hooaja esimese kaotuse saanud Liverpool viigistas koduväljakul Burnleyga 1:1, väljakule pääses algkoosseisus ka Ragnar Klavan. Koduses meistriliigas peeti neli 30. vooru mängu, millest keskseimas alistas liider Flora 2:1 Paide. Vormel-1 Singapuri GP kvalifikatsiooni võitis aga Sebastian Vettel, MM-sarja liider Lewis Hamilton oli alles viies.
22:51

Ja spordipäeva lõpetame homse korvpalli EMi finaali ootuses nupuga Serbia vägeva peatreeneri Aleksandar Djordjevici kohta. Kohtumiseni homme hommikul!

21:59

Eesti meistriliigas alistas Narva Trans kodus 3:1 Tartu Tammeka ja kindlustas viiendat kohta.

20:10

Tartu kaotas Neptunasele lõpuks vaid punktiga!

20:08
F1

Vormel-1 sari sai taas põneva pöörde.

19:10

Tartu Ülikool on Klaipedas sealse Neptunase vastu poolajaks taga 33:42.

19:02

Ja läbi! Liverpool pidigi viigiga leppima.

18:45

Pärast Burnley ohtlikke nurgalööke sai 14 meetri pealt löögile noor Liverpooli äärekaitsja Trent Alexander-Arnold, aga Burnley puurivaht Nick Pope peatab palli. Ja järgmisel minutil lööb Solanke värava eest latti! Käib 87. minut.

18:39

Kahvatult esinenud Brasiilia-duo Firmino ja Coutinho lahkuvad ning väljakule jooksevad Alex Oxlade-Chamberlain ja Dominic Solanke. Käib 81. minut.

18:34

75 minutit mängitud ja Liverpool otsib endiselt võiduväravat. Surve on peal, aga hiilgavaid võimalusi on siiski nappinud. Klopp pole veel vahetusi teinud.

18:04

Ja teine poolaeg on alanud!

17:50

Poolaja lõpus sai Liverpool initsiatiivi täielikult enda kätte ja 45 minutiga on sooritatud juba 14 pealelööki. Aga seis püsib endiselt 1:1 ja kodumeeskond peab võiduväravat üritama teisel poolajal.

Ragnar Klavan aktsioonis. (JASON CAIRNDUFF)
17:31

29. minutil tuleb Mohamed Salah'lt vastus ja seis taas viigis! 1:1.

17:29

Aga nüüd Burnley nõelab! 27. minutil mängitakse Scott Arfield karistusala joonele täiesti vabaks ja Liverpooli väravavaht Simon Mignolet on võimetu.

17:24

23 minutit mängitud ja kummalgi meeskonnal pole väga häid väravavõimalusi olnud. Klavanil on seni olnud üsna rahulik tööpäev.

Ragnar Klavan mängus Burnleyga. (PHIL NOBLE)
17:06

Aga Liverpooli ja Burnley kohtumine on alanud ja kahe minuti järel leiab Klavan ennast murult. Kokkupõrge Burnley ründaja Chris Woodiga siiski midagi hullu meie mehele ei teinud ja eestlane on taas püsti.