Zakaria Beglarišvili lõi Flora viigivärava.Foto: Tiina Kõrtsini
16. september 2017, 14:56

Oi-oi! Flora jäi Paide vastu kaotusseisu, kuid suutis siiski võita (1)

Jalgpalli meistriliigas pani Paide linnameeskond kodustaadionil püsti väikese intriigi, kuid lõpuks ei suutnud liidrid FC Floralt siiski punkte röövida - 1:2.

Lähima jälitaja Levadia es kuuepunktilist edumaad eviv Flora jäi Paides 14. minutil kaotusseisu (värava autor Samson Onomigho Iyede). Vahetult enne poolajavilet õnnestus külalistel jalule seada viik (värav Zakaria Beglarišvililt), 60. minutil kindlustas Martin Milleri tabamus aga kolm võidupunkti.

Floral on nüüd 30 mängust 76 ja Levadial 70 punkti, lõpuni jääb kuus vooru. Järgnevad Nõmme Kalju 64 ja Infonet 57 silmaga, neil on üks mäng varuks. Kell 16 alustab Kalju mängu Sillamäel sealse Kalevi ning Infonet Viljandis kohaliku Tuleviku vastu.