Manchester United - Everton. Foto: Rui Vieira
17. september 2017, 19:53

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga viienda vooru viimases kohtumises alistas Manchester United koduväljakul 4:0 Evertoni.

Ühtlasi saabus esmakordselt pärast Unitedist lahkumist tagasi Old Traffordile Wayne Rooney, seekord seljas Evertoni särk. Publik võttis klubi legendi soojalt vastu, kuid väljakul talle mingisuguseid kingitusi ei tehtud.

Nimelt pääses Manchesteri punane meeskond juba neljandal minutil juhtima, kui skoori avas Antonio Valencia. United hoidis küll mänguohje enda käes, kuid teine värav lasi end suhteliselt kaua oodata.

Tulemata see siiski ei jäänud, kuid 83. minutil sai jala valgeks Henrikh Mkhitaryan. 90. minutil suurendas edu veel mullu Evertoni värve kaitsnud Romelu Lukaku, kellel on nüüd viie mänguga kirjas viis tabamust. Lõppseisu 4:0 vormistas Anthony Martiali üleminutite penalti.

United tõusis tagasi tabeli tippu, kui Manchester Cityga on teenitud võrdselt 13 punkti. Isegi väravatevahe on meeskondadel sama - 16:2.