Nõmme Kalju mängijad.Foto: Martin Ahven
20. september 2017, 22:56

VIDEO | Nõmme Kalju oli viienda liiga tiimi vastu ülilähedal karikasarjast välja langemisele (5)

Evald Tipneri nime kandvatel Eesti jalgpalli karikavõistlustel nägi Nõmme Kalju veerandfinaali jõudmisega kurja vaeva, kui alistas Hiiu kunstmurustaadionil penaltiseeria järel tugevuselt viiendas liigas mängiva Paide Linnameeskonna III esinduse. Normaal- ja lisaaeg lõppesid seisul 1:1.

Kalju läks 38. minutil Artur Valikajevi tabamusest 1:0 juhtima, aga 77. minutil suutis Romet Köhler viigistada. Järgnenud penaltiseerias eksis esimesena Kalju, kuid sai lõpuks siiski 5:4 võidu.

Vaata kohtumise tipphetki:

Teine kõrgliigameeskond Tallinna Levadia alistas Maarjamäel Esiliiga B meeskonna Kohtla-Järve JK Järve 7:0.

Kevadel peetavatesse veerandfinaalidesse on jõudnud Tallinna Flora, Infonet, Viljandi Tulevik, Levadia, Nõmme Kalju, Kuressaare ja Flora U21. Viimane edasipääseja selgub 27. septembril Narvas toimuva mängu Transi ja Rakvere Tarva järel.