Kalevlastel on Karpoš Sokoliga avamängust all kaheksa punktiline edu. Kodusaalis on täna vaja edasipääs ära vormistada. Foto: Martin Ahven
21. september 2017, 22:27

NII SEE JUHTUS | Sport 21.09: Kalev/Cramo astus Meistrite liigas teise eelringi (2)

Mida toob 21. septembri spordipäev? Hoia Õhtulehe otseblogil silm peal ja oled kõige värskemate sündmustega kursis. Head kaasaelamist!
22:26

Sellega, hea spordisõber, tõmbamegi tänasele päevale joone alla! Head ööd!

TALISPORT

Talv ei ole enam mägede taga! #rollerskiclassic #fullspeed #hardsession #teamhaanja #merkoehitus

A post shared by Team Haanja (@teamhaanja) on

21:20
JÄÄHOKI

Robert Rooba koduklubi Jyväskylä JYP alistas täna 0:2 kaotusseisust Tappara hokimeeskonna 4:3. Eestlane täna ühtegi väravat ega väravasöötu kirja ei saanud.

20:19

Tuletame meelde, et edasipääseja selgub kahe mängu kokkuvõttes, Kalevil on avamängust olemas 8-punktiline edumaa.

20:19

Külalised tegid kolmanda veerandi lõpus kolme kaugviske abil 9:0 spurdi, kuid Cedric Simmonsi viimase sekundi korvi abil vähendas Kalev kaotusseisu 59:60ni.

20:09

Kuus minutit pärast teise poolaja algust juhib Kalev 52:49.

19:48

Kalev võidab poolaja 36:35. Tõusude-mõõnadega käivas mängus on võõrustajate seni parimad olnud kogenud mehed Kristjan Kangur, Branko Mirkovic ja Cedric Simmons. Mehed näitasid oma suurt mängutarkust. Kui nemad viibisid väljakul, saadi ette 26:18, pingile võttes sulas edu kiirelt. Ehkki eelmise hooaja koosseisust on pooled mehed alles, pole uuenenud meeskonna kokkusulatamine liiga lihtne. Loodetavasti läheb asi iga veerandajaga paremaks.

19:39

Järjest korvid Suboticilt, Mažeikalt ja van der Marsilt ning Kalev on uuesti ees 34:28.

19:36

Tabloo vahepeal kustub ära ja siis jälle töötab ning see toob kohati väikseid seisakuid. Kalevi edu on sulanud 28:28 viigiks.

19:28

Kalev on teise veerandaja alguses visanud kolme minutiga 11 punkti ja läinud ette 24:18.