Teiste seas esindab Prantsusmaad maailma parim laskesuusataja Martin Fourcade.Foto: NTB SCANPIX
22. september 2017, 22:40

NII SEE JUHTUS | Sport 22.09: Prantsusmaa ähvardab Pyeongchangi olümpiale mitte sõita

Tere ja kaunist reedet! Suuri võistlusi täna ei toimu ja seega on rohkem aega, et heita pilk tulevikku. Näiteks on Prantsusmaa Põhja-Korea raketikatsetuste tõttu hoiatanud, et kui olukord ei stabiliseeru, jäädakse kõrvale 2018. aasta veebruaris Lõuna-Koreas peetavatest taliolümpiamängudest. Hoiame silma peal ka muul, mis Eesti ja maailma spordis toimub!
22:39
SPORDISÕBER

On aeg tänasele otsbelogile joon alla tõmmata, uued uudised juba homme hommikul. Hüva õhtu jätku!

22:30
22:17
DOPINGUKÜTT

21:36
KÄSIPALL

Põlva Coop üllatas karikasarjas Kehrat, ent edasi ei saanud

Käsipalli Eesti karikavõistluste reedeõhtuses kaheksandikfinaali korduskohtumises üllatas noor Põlva Coopi meeskond HC Kehra/Horizon Pulp&Paperit ja sai võõrsil 30:25 võidu (19:11), ent koondtulemusega 60:58 jõudsid veerandfinaali siiski kehralased. Pääsme kaheksa parema hulka kindlustas ka HC Tallinn.

Avamängu kodus seitsme väravaga kaotanud noored põlvalased – tänane keskmine vanus oli 19,3 – tegid avavilest peale selgeks, et tulid Kehrasse võitlema ega jäänud kohtumise jooksul kordagi kaotusseisu. 27. minutiks saadi edasipääsuks vajalik kaheksaväravaline edu 16:8 ja poolaeg võideti 19:11.

Teisel pooltunnil suurendas Coop edu parimal juhul koguni 12 väravani ja viimast kümmet minutit alustati 27:16 seisult. Kehra lõpuspurt oli aga võimas, millele aitasid kaasa kaks eemaldamist külaliste poolel. Kümnekordne Eesti karikavõitja vähendas lõpuvileks vahe viiele väravale, 30:25, mis tagas neile napi, kaheväravalise edu kahe mängu kokkuvõttes.

Võitjate poolel oli parim meeskonna kogenuim, Põlva Servitiga mitmeid tiitleidki võitnud 25aastane Priit Jõks 10 tabamusega. 17aastane Mathias Rebane viskas 7 väravat, sama palju sai kirja ka HC Kehra/Horizon Pulp&Paperi täpseimaks osutunud Indrek Normak.

Teises reedeõhtuses kaheksandikfinaalis oli põnevust vähem, sest HC Tallinn oli juba avakohtumise esiliigaklubi HC Viimsi vastu 30 väravaga võitnud. Kordusmängus sai HC Tallinn Kalevi spordihallis 50:25 (26:13) võidu ja koondtulemuseks kujunes 96:41. Robin Oberg viskas täna võitjate resultatiivseimana 13 väravat, Viimsi poolel oli parim Ats Pinnonen 6 tabamusega.