Karol Mets. Foto: Facebook | @metskarol
23. september 2017, 23:09

Algkoosseisu kuulunud Karol Mets aitas Breda haruldase võiduni

Jalgpalli Hollandi kõrgliigas läksid täna vastamisi tiitlikaitsja ja riigi 15 kordne meister Rotterdami Feyenoord ning Karol Metsa koduklubi NAC Breda, kes mullu veel Hollandi esiliigas pallis.

Algkoosseisus alustanud ja terve kohtumise kaasa teinud Mets sai kaaslastega esmakordselt väravarõõmu tunda juba 33. minutil, kui Breda viis võõral väljakul juhtima Giovanni Korte.

Kuigi 74. minutil oli Feyenoordil suurepärane võimalus 11meetri karistuslöögist kohtumine viigistada, eksis kodumeeskonna 28aastane ründaja Michiel Kramer penaltipunktist.

Kohtumise lõppseisu 2:0 Breda poolt vaadatud vormistas meeskonna suvine täiendus Thomas Enevoldsen.

Viimati suutis Breda Feyenoordist parem olla 2009. aastal, kui Hollandi kõrgliiga Euroopa koha play-off korduskohtumises purustati Rotterdami klubi koguni 4:0.

Võiduga tõusis Breda 7 punktiga 11. kohale, valitsev meister Feyenoord on kaotanud järjepanu nüüd kaks kohtumist ning paikneb liigatabelis kuue vooru järel teisel kohal.