Hetk BC KalevCramo eelmise ringi mängust, esiplaanil Janari Jõesaar. (Robin Roots)

OTSEÜLEKANNE ON LÄBI

Nädala viimane spordipäev on traditsiooniliselt tihe. Umbes kella 9 paiku alustab Anett Kontaveit Hiinas toimuvat 2,6 miljoni dollari suuruse auhinnafondiga tenniseturniiri, Tanel Kangerti osalusel sõidetakse Tartu rattamaraton ning kell 17 jätkub Kalev/Cramo teekond Meistrite liigas, kus täna tuleb vastaseks ungarlaste Alba.

• 22:35
    HEAD ÕHTUT!

Sellega tõmbame tänase spordipäeva otsad kokku, homme hommikust juba uue nädala uudised!

• 22:31
  • 22:06
  • 21:39
    MOTOSPORT

Eesti koondis (Prants ja Patrick Pals ning Eero Madisson) sai Prantsusmaal sõidetud Rahvuste SuperMotol 13. koha.

• 21:20
  • 21:18
  • 21:16
  • 20:32
  • 20:16
    SÕUDMINE

Eesti neljapaat jõudis MMill päeva kolmanda ajaga poolfinaali!

Neljapaadi eessõudja Kaspar Taimsoo. (LAURA OKS)
  • 19:45
  • 19:31
  • 19:27
  • 19:15

STATISTIKAPOMM: Kalevile tõid edu vabavisked, lauavõitlus ja meeskondlikkus.

Kristjan Kanguri viimase sekundi kolmene oli oi kui tähtis! Ta kogus 9 punkti ja 5 korvisöötu. (Alar Truu)
  • 18:45
  • 18:28

Viis minutit enne lõppu juhib Kalev 66:60. Vähemalt kaitse on viimase kümne minuti jooksul pidanud, Alba viskas selle ajaga ainult 5 punkti!

• 18:18

Janari Jõesaar on visanud juba 20 punkti!

• 18:17
    Jarmo Jagomägi, Kalevi spordihall

Õnneks kalevlased ärkasid. Kirsiks tordil olid Janari Jõesaare viis punkti, mis tõid Cramole viimase veerandaja eel minimaalse 58:57 edu! Sama duhhiga edasi!

• 18:13

13:0 spurt Kalevile ja tabloo näitab juba 53:55!

• 18:03

Ungarlased alustavad teist poolaega 10:0 spurdiga. Kalevlased oleks nagu endiselt riietusruumis! Tabloo näitab kurjakuulutavalt 40:52.

• 17:56

Kalevi paremad on seni Janari Jõesaar 11 ja Thomas van der Mars 9 punktiga, mõlemad on noppinud ka 5 lauapalli. Erik Keedus on lisanud 8 silma, Sten-Timmu Sokk andnud 5 korvisöötu. Albale on Alandise Harris toonud 9 punkti.

• 17:51

Esimene poolaeg pildis!

Kalev - Alba (Alar Truu)
    Kalev - Alba. (Alar Truu)

• 17:45

Kalevlased jäävad veidi enne poolaja lõppu kurjakuulutavalt seitsme punktiga maha. Õnneks vastame 5:0 spurdiga, mis tähendab, et puhkama pääseme 40:42 kaotusseisus. Jätkuvalt on võtmeküsimus kaitse! Mõlemal veerandajal endale 21 punkti visata lasta on natuke palju.

• 17:23

Kalev võidab avaveerandi 24:21. Rünnaku üle oleks patt nuriseda, kõik jookseb suhteliselt mõnusalt. Küll aga jäime kaitses hätta ungarlaste korvialusega. Samuti nõelavad teravalt vastaste nobedad tagamehed. Kaitses on vaja kindlasti juurde panna, kuid kui sealt asjad paika saama, siis võib täna võitu oodata.

• 17:12
  • 17:00

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond võõrustab Meistrite liiga teise eelringi avamängus Szekesfehervari Albat. Tänane mängupaik Kalevi spordihall on silma järgi umbes pooltäis. Sellest hoolimata on pilt tunduvalt kompaktsem kui Saku suurhallis. Kes jääb täna peale, kas kodus mängiv Kalev/Cramo või külalised Ungarist (tegelikult võib tänane kohtumine ka viiki jääda)? Seda saame teada juba umbes kahe tunni pärast.

Kalev alustab tavapärases koosseisus Sokk, Jõesaar, Keedus, Subotic, van der Mars.

• 16:43
  • 16:19
  • 15:56
    VÕRKPALL

• 15:28
    JALGRATAS

"Mul oli enne starti ekstra närv sees, sest ma ei teadnud, kuidas mu keha vastu peab, mis mu käed ütlevad ja kuidas ma üldse lõpuni jõuan. See oli selge, et kuidagi ikka vastu pean, aga ma ei teadnud, kui hästi. Kõigile küsimustele võib linnukese taha panna - korras!"

4:6

LÄBI! Linette on täna selgelt parem ja sammub teise ringi. Kahju...

2:3

Anett suudab raskes seisus poolatarti servigeimi võita ja vähendab kaotusseisu ühele punktile

5:7

Kahju. Esimese seti võidab poolatar. Kontaveidilt avasetis kokku viis topeltviga.

• 09:58
    5:6

Geim kindlalt Linette'ile. Anetti seis on keeruline

• 09:55
    5:5

Pikk geim lõppeb viimaks Linette'i murdega. Kontaveit tegi geimis kokku kolm topeltviga