Täna toimub Ungaris BC Kalev/Cramo ja Szekesfehervari Alba vahelise Meistrite liiga 2. eelringi korduskohtumine. Avamängu Kalevi spordihallis võitis Eesti klubi seitsme punktiga.Foto: Alar Truu
26. september 2017, 23:56

NII SEE JUHTUS | Sport 26.09: Kalev/Cramo eurotee lõppes, Liverpool viigistas Venemaal (3)

Tervitus, hea spordisõber! Kui huvitud spordimaailmast, siis tasub Õhtulehe otseblogil silm peal hoida, sest koondame siia kõik päeva jooksul toimuva - nii põneva kui tähtsa. Naudime koos!
23:56

Sellega, hea spordisõber, täna lõpetame. Head ööd!

23:24

Oleme vahepeal võlgu jäänud Napoli värava, kes juhib Feyenoordi vastu nüüd 3:0.
Sevilla läheb samamoodi Maribori vastu 3:0 juhtima ning Madridi Real asub Dortmundi vastu 3:1 juhtima.

23:18
Aboubakari teine
23:17
Kane'i kolmas koll
23:17

Harry Kane on vahepeal suutnud APOELile lüüa ka kübaratriki.

23:17
Kane'i teine värav
23:16

Vincent Aboubakar lööb enda ja Porto teise. Monacol ei tule täna ikka midagi välja.

23:04

Harry Kane ja Tottenham löövad APOELile teise.

22:55

Kevin De Bruyne viib City Shakhtari vastu juhtima ja Cristiano Ronaldo lööb oma 400. kohtumises Madridi Reali särgis Reali teise.

22:50

Nõnda nagu esimesel poolajal, avab ka teisel poolajal esimesena tabaluku Napoli. Dries Mertens sedapuhku!