Eesti neljapaat Sarasotas MM-veel harjutamas.Foto: Facebook / Kaspar Taimsoo
28. september 2017, 22:55

NII SEE JUHTUS | Sport 28.09: Eesti neljapaat täitis Floridas ülesande, korvpalli meistriliiga läheneb (1)

Töönädala teine pool on kätte jõudnud, Eesti spordisõbral on paras võtta päeva jooksul hoogu ja õhtul pärast kella poolt kaheksat pöidlad pihku haarata, sest kaugel Ameerikas hakkab meie neljapaat võitlema koha eest MMi finaalis. Õhtulehe päevaülevaade hoiab sõudmisel ja kõigel muul põneval nagu ikka silma peal!
22:46

Kellel veel und ei ole, soovitame spordipäeva lõpuks kuulata "Kolmanda poolaja" podcasti, kus on peateemaks Meistrite liiga. Kui täna ei jõua, siis homme ikka. Head ööd!

22:14

Arsenal võitiski BATE-t 4:2.

21:37
ERKI NOOL

21:36
SÕUDMINE

Kaspar Taimsoo ja Matti Killingu kommentaarid sõudjate ilusale sõidule.

21:18
JÄÄHOKI

Eesti koondise liider Robert Rooba andis ühe väravasöödu, kui tema koduklubi Jyväskylä JYP alistas Soome liigas 5:3 Tampere Ilvese. Meistrisarja juhib Turu TPS 22 punktiga, Jyväskyläl on üks punkti vähem.

20:31

Sel aastal Euroopa liigas mängiv Londoni Arsenal tegi Borissovi BATEga sotid selgeks juba 30 minutiga. Seis on juba 3:0.

20:00
SÕUDMINE

Ja olemas! Eesti sai Leedu järel teise koha ja pääses finaali.

19:46
SÕUDMINE

Kolme hulka tulek ehk finaali pääsemine peaks olema üsna kindel.

19:45
SÕUDMINE

Eesti on poole maa peal esimene, Leedut edestakse aga üsna napilt.

19:42
SÕUDMINE

Ja läks!

19:40
SÕUDMINE

Aga nüüd ongi algamas paarisaerulise neljapaadi poolfinaal! Algas võistlejate tutvustamine.

19:40
DOPING

Riiklike dopinguvastaste organisatsioonide Instituut iNADO nõuab, et endiselt dopinguvastases võitluses tagaajaja rollis olevat Venemaad tuleks Rahvusvahelise olümpiakomitee poolt karmilt karistada. Eelmisel nädalal tehtud avaldusega on ühinenud ka Eesti ja tekst on üleval ka Eesti Antidopingu kodulehel.