Rain Veideman number 6. Foto: Apu Gsa Udine
30. september 2017, 00:06

NII SEE JUHTUS | Sport 29.09: Veideman kaotas, Täht-Pupart võitsid, ujumises dopingujuhtum

Kätte jõudnud septembrikuu viimane reede ning sporti tehakse üle maailma eri nurkades. Tahad teada, mis toimub? Hoia Õhtulehe otseblogil silm peal ja sa ei jää millestki ilma!
00:05
HEAD ÖÖD!

Sellega tõmbame tänasele spordipäevale joone alla, uued uudised juba hommikul!

00:05
KORVPAL
22:48

Poolteist minutit enne poolajavilet jõudis Udine Bolognast punkti kaugusele, kuid veerandaja lõpp kuulus ikka vastastele. Väikesele pausile minnaks Bologna meeskonna 41:35 eduseisul.
Rain Veideman on Udine meeskonna parimana toonud 15 punkti (kolmesed 5st 2, kahesed 7st 4).

22:22

Rain Veidemani koduklubi Udine on avaveerandi järel Bologna Fortitudo Kontatto vastu 12:20 kaotusseisus.

VÕRKPALL

Baltimaade tugevamaid võrkpalliklubisid ühendav Credit24 Meistriliiga alustab sel nädalavahetusel uut hooaega. Peale väikest pausi lükkame uuesti käima ka "Ekspert vs. võrkpallifänn" ennustusvõistluse. Eksperdi rollis seekord meie eks-koondislane Sten Esna, tema vastasteks igal nädalal erinev inimene, kelle ühiseks nimetajaks on armastus võrkpalli vastu.

Osalejad peavad ära arvama valitud paaride võitja, õige skoori ennustamine annab lisapunkte. Hooaja lõpuks selgub kas peale jäävad Steni võrkpalliteadmised või "võrkpallisõprade all stars'i" meeskonnatöö.

Esimesena astub Steni vastu lahingusse armastatud näitleja, 2016. aastal "Aasta meelelahutaja" tiitli pälvinud Tõnis Niinemets. Tõnis on võrkpallirahvale hästi tuntud, teda võib tihti kohata harrastajate seas palliplatsil ja rahvuskoondise mängudel tribüünil. Sel hooajal lubas Tõnis kaasa lüüa ka Coolbet Rahvaliigas, nii et vastastel tasub ettevaatlik olla, sest kuulujuttude kohaselt on Rakverest pärit noormehe blokikõrgus peaaegu 3.50.

Meeste omavahelist madistamist saab jälgida SIIT

20:12

Nõmme Kalju asus Tartu Tammeka vastu 40. minuti Artjom Dmitrijevi tabamusest 1:0 juhtima.