Robert Rooba.Foto: JYP
Jäähoki
29. september 2017, 12:04

VIDEO | Robert Rooba aitas väravasööduga meeskonna võidule, millega püsitakse liidri kannul

Eesti edukaima jäähokimängija Robert Rooba korralik hooaja algus sai jätku eile õhtul, kui ta aitas oma koduklubi JYPi võidule.

Eestlase leivaisa otsustas kohtumise ära sisuliselt esimese kolmandikuga, mis võideti 3:0. Lynx sai küll järgneva 40 minutiga sama palju väravaid kirja, kuid ka JYP suutis kaks lisada, nii et tasuks kindel 5:3 võit.

Tähtsas rollis oli taaskord ka Rooba, kes meeskonna neljandale väravale eeltöö tegi ja resultatiivse söödu kirja sai. Eestlasel on nüüd üheksa mänguga kirjas kuus resultatiivsuspunkti - neli väravat ja kaks söötu.

JYP püsib jätkuvalt tabeli tippkonkurentsis. Üheksa mänguvooru järel hoitakse teist kohta, liidrist TPSist jäädakse maha ühe punktiga.

Eilse JYPi ja Lynxi vahelise kohtumise väravaid on võimalik vaadata siit.