Neymar ja Cavani embamas. Foto: FRANCK FIFE
30. september 2017, 20:12

TÜLI SELJATATUD? Neymar sai penaltit lüüa, andis Cavanile resultatiivse söödu ja PSG küttis koduliigas korraliku sauna

Prantsusmaa jalgpalli kõrgliigas oli täna võistlustules PSG, kes alistas koduväljakul 6:2 Bordeaux´.

Kui viimastel nädalatel on palju kõneainet pakkunud Edinson Cavani ja suvel meeskonda siirdunud Neymari läbisaamine, siis täna toimisid mehed suurepäraselt.

PSG avas skoori juba viiendal minutil kui täpne oli Neymar. Juba seitse minutit hiljem säras tablool 2:0, kui sel korral oli autoriks Cavani. Kusjuures väravale eelnenud suurepärase söödu lükkas just Neymar.

Pariisi tippklubi polnud aga lustimist lõpetanud. 21. minutiks juhiti juba 3:0, kui täpne oli Thomas Meunier. Veidi hõlpu andi ka Bordeaux´le, kes 31. minutil oma väravaarve avasid.

Avapoolajal tuli aga lisa: 40. minutil sai penaltipunktilt oma teise tabamuse kirja Neymar ning vahetult enne pausi skooris Julian Draxler. Seega haaras PSG 45 minutiga 5:1 eduseisu.

Teisel poolajal sai jala valgeks ka Kylian Mbappe, kes 58. minutil tabloole seisu 6:1 tõi. Lõppseisu vormistas Bordeaux´ värav 90. minutil.

PSG-l on nüüd kaheksa vooruga kirjas 22 punkti, kui viigistatud on vaid üks kohtumine. Teisel kohal püsib Monaco 19 silmaga.