Eesti - Gibraltar Lilleküla staadionil. Foto: Stanislav Moshkov
7. oktoober 2017, 23:43

NII SEE JUHTUS | Sport 7.10: Eesti võitis Joonas Tamme kübaratriki toel Gibraltari 6:0 (6)

Käes on oktoobrikuu esimene laupäev, mis toob endaga palju põnevat spordimaailmast. Mõistagi jätkub MM-ralli Hispaanias. Lisaks läheb Eesti vutikoondis MM-valiksarjas Portugalis peetavas kohtumises vastamisi Gibraltariga. Lisaks on juhtumas veel palju põnevat, millel Õhtuleht silma peal hoiab. Püsige lainel!
23:42

Sellega, hea spordisõber, tänaseks lõpetame. Kindlasti püsi meie lainel ka homme, sest siis selgub Hispaania MM-ralli võitja ning Jaapanis sõidetakse Vormel-1 GP. Head ööd!

23:41

23:33
SUMO

Minskis toimuval Kazakh kureshi MM-il võitis Maardu Judoklubi M-Dojo judotreener Aleksandr Marmeljuk kehakaalus kuni 81kg pronksmedali.

Oslos toimunud Norra lahtistelt meistrivõistlustelt (NORWAY OPEN) naaseb Vinni Spordiklubi Sakura kasvandik Oliver Valdre  kahe medaliga. Raskekaalus (üle 115kg) pälvis Oonurmest pärit sumotori hõbedase autasu ja absoluutkategooris pronksi.

20:33

JOONAS TAMM TEEB KÜBARATRIKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

20:24
20:22

Joonas Tamm teeb seda, mida temalt enne mängu Martin Reim ootas. Ründesse pandud mees lööb oma teise ning Eesti viienda!

20:16

60. minutil virutab Henri Anier karistusalajoonelt südamest peale, ent paraku lendab nahkkera latti.

20:14
Tamme värav
20:11
20:08

Joonas Tamm avab 10. koondisemängus oma väravatearve ja viib 52. minutil Eesti 4:0 juhtima.