Muserdunud Juventuse pallurid. Foto: Alessandro Di Marco
15. oktoober 2017, 13:19

VIDEO | Juventuse vutimeeskonnal oli eriti õnnetu õhtupoolik (2)

Itaalia kõrgliigas jäi Torino Juventus eile õhtul koduväljakul üllatuslikult 1:2 alla Roma Laziole.

Viimasel kuuel järjestikusel hooajal valitsenud Juventus asus küll 23. minutil Douglas Costa väravast juhtima, kuid viimaseks rõõmuhetkeks see jäigi.

37. minutil oli kodumeeskonnal suurepärane võimalus eduseis duubeldada, kuid uskumatul kombel ei suutnud Gonzalo Higuain Lazio väravahi eksimust ära kasutada. Nimelt lendas pall vaid paarilt meetrilt latti:

Võimalust haistnud Lazio kasutas oma momendid ära, kui teise poolaja alguses Ciro Immobile kahest tabamusest eduseis haarati. 7. üleminutil oli Juventusel hiilgav võimalus mänguseis viigistada, kuid Paulo Dybala eksis penaltil.

Ühtlasi oli see Juventuse hooaja esimeseks kaotuseks. Serie A-d juhib Napoli, kes on võitnud kõik kaheksa mängu. Võrdselt 19 punkti on kogunud Juventus ja Milano Inter, kuid viimasel on üks mäng vähem peetud.