Rain Veideman.Foto: Alar Truu
15. oktoober 2017, 21:12

Veidemani klubi avas lisaajal võiduarve

Korvpallikoondislase Rain Veidemani koduklubi Udine alistas Itaalia esiliiga 3. voorus lisaajal tulemusega 80:79 Orasi Ravenna meeskonnas.

Kaotus olnuks Udinele väga-väga valus, sest viimast veerandaega alustati 15punktilises eduseisus. Neljandal veerandaajal tabas Udinet aga ründekriis, mille tulemuseks 8:23 kaotus ning lisaaeg seisul 68:68.

Algviisikusse kuulunud Veideman (33 min) tõi Udinele 15 punkti, noppis kolm lauapalli ja jagas viis korvisöötu. Sellega oli ta oma meeskonna paremuselt teine punktitooja.

Montegranaro alistas täna 79:72 Assigeco Piacenza. Kaspar Treier mängis võitjate eest kolm minutit, kuid kätt valgeks ei saanud. Arnold Mitt jäi terveks matšiks Montegranaro pingile.

Montegranaro on kolmest mängust võitnud kaks, Udinele oli tegu hooaja esimese võiduga.