Jürgen Klopp on viimastes kohtumistes Dejan Lovrenit Ragnar Klavanile eelistanud. Foto: PHIL NOBLE
17. oktoober 2017, 23:47

NII SEE JUHTUS | Sport 17.10: Liverpool avas Meistrite liigas võiduarve (2)

Teisipäevane spordipäev toob endaga elamusi igale maitsele. Näha saab nii põnevaid tenniselahinguid, korvpallikohtumisi aga ka tipptasemel jalgpalli. Õhtuleht hoiab mõistagi kõigel silma peal. Jääge meiega!

23:26

Alex Oxlade-Chamberlain lööb oma esimese värava Liverpooli särgis, 6:0.

23:16

Napoli lõi City'le esimese tagasi (1:2) - Amadou Diawara.

23:13

Dortmund selle aga kaua kesta ei lasknud ja viigistas 68. minutil. Spartak lõi jahedas Moskvas Sevillale samal ajal kolmanda.

23:07

TOHOH! Apoel läks kodus 1:0 Dortmundi vastu juhtima.

23:07
FIRMINO TEINE VÄRAV
23:06

Moskvas läks Spartak taas Sevilla vastu juhtima (2:1).

22:54

Liverpool jätkab täpselt sealt, kus jäi pooleli. 54. minutil lööb Punaste viienda Roberto Firmino.

22:48
SALAHI TEINE VÄRAV
22:30

Leipzig on vahepeal Porto vastu 3:1 juhtima läinud. Madridi Real viigistab koduväljakul Tottenhami vastu mänguseisu 42. minutil, kui penaltipunktist on täpne ei keegi muu kui Cristiano Ronaldo.

22:25

Firmino ja Salah löövad kahepeale Liverpooli neljanda. Kumb see värava eest nüüd pallile jala vahele pani, esmapilgul aru ei saagi.
Tundub, et pigem läheb värav Salahi nimele.

22:22

Spartak - Sevilla 1:1
Monaco - Besiktas 1:1

22:15

OPPA! Tottenham asub Madridis kuningliku Reali vastu juhtima. Värava autoriks ei keegi muu kui Harry Kane!

22:12
SALAHI VÄRAV
22:11
COUTINHO VÄRAV
22:11

Porto on vahepeal viigistanud mänguseisu Leibzigi vastu ja Shakhtar lõi samaoodi 1:1 Feyenoordile.