Riyad Mahrez.Foto: LINDSEY PARNABY
17. oktoober 2017, 10:04

VIDEO | Tunamullune komeet Leicester sipleb suurtes raskustes

Tunamullu Inglismaa jalgpalli meistritiitliga šokeerinud Leicester City tänavune hooaeg on saanud kohutava alguse. Eile õhtul viigistati koduväljakul 1:1 West Bromiga.

Kaheksa mänguvooru järel on Leicesteril kirjas kuus punkti, mis annab 20 meeskonna konkurentsis 18. koha. Võidetud on vaid üks kohtumine, viigistatud kolm ning kaotatud neli.

Ka eile õhtul polnud punkt sugugi kindel. Nimelt pääsesid külalised 63. minutil Nacer Chadli tabamusest juhtima. Leicesteri päästis hullemast Riyad Mahrezi 80. minuti värav.

Kohtumise tipphetked:

Siiski pole säärane hooaja algus Leicesteri jaoks midagi uut. Mullu alustati hooaega samuti nigelalt, mis päädis veebruaris Caludio Ranieri vallandamisega. Aste madalamale langemisest pääseti ja lõpetati aasta koguni 12. kohaga.