Müncheni Bayerni väravakütt Robert Lewandowski.Foto: CHRISTOF STACHE
18. oktoober 2017, 23:49

NII SEE JUHTUS | Sport 18.10: Bayern pesi Meistrite liigas häbi maha, Tänak siirdus Toyotasse (1)

Tervitus, hea spordisõber! Kui soovid teada, mis täna spordimaailmas toimub, siis hoia meie otseblogil silma peal, sest koondame siia kõik tähtsa ja põneva. Naudime koos!
23:49

Chelsea ja Roma matš jäigi 3:3 viiki. Kuidas lõppesid teised mängud, saad teada allolevale lingile klikkides. Sellega loeme kolmapäevase spordipäeva ka lõppenuks. Head ööd!

23:21

Chelsea - AS Roma 3:3! Hazard viigistab 75. minutil.

23:19

Ennist juttu olnud Svilarist sai täna muide ka Meistrite liiga noorim väravavaht, kes platsile on jooksnud.

23:17

Džeko lööb veel ühe ja AS Roma juhib võõrsil Chelsea vastu 3:2! Samal ajal on vähemuses mängiv Barcelona Olympiakose vastu asja ära otsustanud, sest juhitakse 3:0. Kõikides mängudes jääb lõpuni umbes 15 minutit.

23:14

Manchester United lööb ka oma värava ära ja juhib nüüd võõrsil Benfica vastu 1:0. Tabamus läks vähemalt esialgu küll Marcus Rashfordi arvele, aga värava sünnilugu oli üpris kummaline. Rashford saatis keriva karistuslöögi teele väljaku vasakult poolt, umbes 40 meetri kauguselt. Benfica noor väravavaht Mile Svilar valis vale positsiooni, püüdis palli küll taganemise pealt kinni, aga ei saanud enne väravajoone ületamist pidama. Väravajoonetehnoloogia tegi oma tööd ausalt ja luges tabamuse ära.

Mile Svilar. (CARL RECINE)
23:08

Chelsea - Roma 2:2! Edin Džeko viigistab 64. minutil.

22:57

Bayern juhib Celticu vastu juba 3:0, 51. minutil sai värava kirja Mats Hummels.

22:40

Noppeid: PSG teise värava lõi 44. minutil Edinson Cavani, Barcelona keskkaitsja Gerard Pique sai 42. minutil teise kollase kaardi, Bayerni eest on lisaks Müllerile skoori teinud Joshua Kimmich (29') ja Juventuse viigivärava lõi Miralem Pjanic (29'). Päeva keskses matšis läks Chelsea Eden Hazardi 37. minuti tabamusest 2:0 juhtima, aga kolm minutit hiljem lõi Aleksandr Kolarov AS Roma poolt ühe värava tagasi.

22:35

Seisud poolajal:

22:14

1:0 on ees ka Müncheni Bayern (Thomas Müller 17'), kes juhib Glasgow Celticu vastu.

22:09

22:00

C-grupi põnevusheitluses läks Chelsea David Luizi tabamusest 11. minutil ette, Juventuse staar Alex Sandro lõi mängus Lisaaboni Sportinguga aga 12. minutil omavärava..

21:57

Kylian Mbappe viib PSG võõrsil juba kolmandal minutil Anderlechti vastu juhtima. 1:0.

21:50

Nonii, nüüd on käima läinud ka ülejäänud seitse Meistrite liiga mängu, millel hakkame nüüd silma peal hoidma.

A-grupp: Lissaboni Benfica – Manchester United, Moskva CSKA – Basel

B-grupp: Brüsseli Anderlecht – PSG, Müncheni Bayern – Glasgow Celtic

C-grupp: Chelsea – AS Roma

D-grupp: Barcelona – Piraeuse Olympiakos, Torino Juventus – Lissaboni Sporting

21:20

Euroopa jalgpalli Meistrite liiga tänases avakohtumises tegid Aserbaidžaani klubi Qarabag ja Madridi Atletico 0:0 viigi.

21:08
KÄSIPALL

Käsipalli Eesti meistriliiga 5. vooru esimesed mängud kulgesid väga põnevalt, ent soosikud võtsid lõpuks siiski oma. HC Kehra/Horizon Pulp&Paper alistas kodus HC Viimsi/Tööriistamarketi 26:23 (12:10) ja Viljandi HC sai samuti kodusaalis 28:25 (16:11) jagu Põlva Coopist.

21:07

19:07

Tänase Meistrite liiga õhtu avamängus alustasid C-grupis just heitlust Qarabag (Aserbaidžaan) ja Madridi Atletico. Kell 21.45 algab veel seitse mängu.

B-grupp: Brüsseli Anderlecht – PSG, Müncheni Bayern – Glasgow Celtic

18:53
MURDMAASUUSATAMINE
18:46

Karjääri jooksul kuni 170 kg kaalunud Kreeka korvpallihiiglane Sofoklis Schortsanitis üritab pärast raskest vigastusest paranemist taas oma lemmikalal läbi lüüa. Nüüd andis talle uue võimaluse kohalik kõrgliigaklubi Trikalla.