NII SEE JUHTUS | Sport 21.10: Julia Beljajeva laeks Tallinna Mõõgal jäi poolfinaal (2)

Tänase spordipäeva tähtsaim sündmus on mõistagi Kalevi spordihallis peetav vehklemise MK-etapp Tallinna Mõõk, eestlannasid on 64 parema seas lausa kuus! Õhtuleht hoiab aga silma peal ka kõigel muul põneval, mis spordimaailmas juhtub!

VÕRKPALL

21:59

21:58

21:00

Nikita Baranovi koduklubi Kristiansund viigistas võõral väljakul Aalesundiga 1:1. 68. minutil vähemusse jäänud Kristiansund läks kohtumist neli minuti enne lõppu küll juhtima, kuid kodumeeskond viigistas 90+5. minuti tabamusest.

20:45

20:27
SUMO

20:04

19:55

Eesti jalgpallikoondislane Sergei Zenjov vaatas Poolas täna pingilt, kuidas tema meeskonnakaaslased Cracovias viigistasid Sandecja Nowy Sacz'iga 1:1.

Tänase viigpunktiga tõusis Cracovia üles tabeli viimaselt realt ning paikneb nüüd 11 punktiga 13 positsioonil.

19:25
VÕRKPALL

19:14

19:12

18:17
VEHKLEMINE

Tallinna Mõõga võitis 32aastane Mara Navarria, kes alistas finaalis valitseva maailmameistri Tatjana Gudkova 15:12.

18:11
VEHKLEMINE

18:09

17:53

17:42
VEHKLEMINE

Valitseva maailmameistri Tatjana Gudkova vastaseks finaalis on itaallanna Mara Navarria, kes alistas teises poolfinaalmatšis ungarlanna Emese Szasz-Kovacsi 15:13.