Cesar Azpilicueta kohtumise võiduväravat tähistamas. Foto: IAN KINGTON
21. oktoober 2017, 16:50

VIDEO | Chelsea alistas kuue väravaga thrilleris linnarivaali

Jalgpalli Inglismaa kõrgliigas naasis võidulainele Londoni Chelsea, kes oli täna koduväljakul 4:2 parem Watfordi meeskonnast.Enne tänast kolmes järjestikuses mängus võidupunktideta jäänud Chelsea läks kohtumist juhtima juba 12. minutil, kui Eden Hazardi söödu vormistas tabamuseks Pedro.

Kuigi avapoolaja lõpuks ja teise poolajal alguses viisid Abdoulaye Doucoure ja Roberto Pereyra väravad külalismeeskonna 2:1 ette, jäi viimane sõna ikkagi Antonio Conte hoolealustele.

Esmalt tõi viigi tabloole varumeestepingilt mängu sekkunud Michy Batshuayi. Kohtumise lõpus meeleheitlikult võitu jahtinud Chelsea saigi oma tahtmise 87. minutil, kui täpne oli Cesar Azpilicueta.

Kohtumise viiendal üleminutil raputas haava veel Watfordi meeskonna kaotusele taaskord skoorinud Batshuayi.

Chelseal on nüüd 9 vooruga kirjas 16 punkti, Watford paikneb täpselt Londoni sinise klubi järel 15 silmaga.