Jevgeni Kobzar. Foto: Martin Ahven
21. oktoober 2017, 17:49

Tuleviku purustanud Levadia ootab endiselt Flora vääratamist (1)

Jalgpalli Eesti meistriliigas tegi Tallinna Levadia kõik endast oleneva, et tiitliheitluses kaks vooru enne lõppu endiselt pinge õhus oleks. Koduses Kadriorus purustati täna Viljandi Tulevik 6:0.Kui eelmises omavahelises mängus suutsid viljandlased Lõuna-Eestis pealinlasi šokeerida, võttes koduväljakul 1:0 võidu, siis täna Levadia midagi juhuse hooleks ei jätnud.

Kohtumise skoor avati juba 11. minutil, kui täpne oli Kaspar Mutso. Kõigest seitse minutit hiljem virutas Levadia teise Gando.

Teisel poolajal virutasid Maarjamäe klubi mehed veel neli väravat. Täpsed olid Joao Morelli (58'), Jevgeni Kobzar (61'), Nikita Andreev (66') ja Tarmo Kink (76').

Kaks vooru enne lõppu jääb Levadia nüüd eile Narva Transi 7:0 alistanud FC Florast maha nelja punktiga. Enne viimase vooru omavahelist heitlust ootab florakaid ees kodumäng Tartu Tammekaga ja Levadia sõidab Narva külla sealsele Transile.