Lewis Hamilton.Foto: Darron Cummings
23. oktoober 2017, 00:09

NII SEE JUHTUS | Sport 22.10: Hamilton võitis USA-s, Klavan vaatas Liverpooli kaotust pingilt (5)

Pühapäevasel spordipäeval läheb taas suur rõhk kodusele vehklemise MK-le Tallinna Mõõk, kus täna on kavas võistkonnavõistlus. Päeva jagub aga veelgi põnevat alustades jalgpalliga ja lõpetades vormel 1-ga. Õhtuleht hoiab sündmustel pilku peal, nii et püsige lainel!
00:09
HEAD ÖÖD

Sellega tõmbame spordipäevale joone alla. Uuel nädalal uue hooga!

23:53
VORMEL-1

23:52
VORMEL-1

Kohtunikud sekusid ja määrasid Verstappenile viiesekundise karistuse. Poodiumile kerkis ikkagi Räikkönen... Kummaline.

23:39
VORMEL-1

Verstappen möödus viimasel ringil Räikkönenist!

VORMEL-1

Ka pärast esimest boksipeatust jääb Hamilton liidriks!

Narva PSK kaotas IIHF Continental Cupil HK Kurbadsile 1:2

Riias lõppenud IIHF Continental Cupi B-grupi turniiri viimases mängus kaotas Narva PSK turniiri võõrustajale HK Kurbadsile tulemusega 1:2 (1:0, 0:1, 0:1). HK Kurbads lõpetas turniiri täisedu 9 punktiga ning Narva PSK kolme kaotusega.

Kohtumise alguses viis Aleksandr Kuznetsov Narva PSK juhtima, teise perioodi avaminutitel seadis Sandis Zolmanis jalule viigi. Kolmanda kolmandiku keskel viskas Toms Bluks HK Kurbadsi võiduvärava.

Narva PSK väravavaht Anatoli Sizov tõrjus 37 ning HK Kurbadsi Nils Grinfogels 13 vastaste pealeviset.

Päeva esimeses mängus alistas GKS Tychy Donetski HC Donbassi 4:2.

Lõplik tabeliseis: HK Kurbads 9 (3), GKS Tychy 6 (3), HC Donbass 3 (3), Narva PSK 0 (3).

Turniiri võitja HK Kurbads pääses edasi D-grupi turniirile, mis peetakse 17.- 19. novembril Taanis, Rungstedis. Lätlaste vastasteks on Sheffield Steelers (Suurbritannia), Rungsted Ishockey Klub (Taani) ja Yunost Minsk (Valgevene).

19:58
VORMEL-1

Kaks tundi on jäänud vormel-1 USA GP alguseni. Kui Lewis Hamilton täna võidab ja Sebastian Vettel lõpetab kuuenda või madalama kohaga, tuleb Hamilton maailmameistriks. Hamilton võib tiitli kindlustada ka teise kohaga, kuid siis peab Vettel jääma juba üheksandaks. Teise stsenaariumi juures mängib oma rolli ka Valtteri Bottas, kes ei tohi lõpetada kõrgemal kui kolmas koht.