Carl Engström korvi all madistamas. Foto: Reigo teervalt
24. oktoober 2017, 20:48

Tartu tõi ainult võite tunnistanud lätlased maa peale ja avas oma hooaja võiduarve

Täna sai oma avalöögi korvpalli Balti liiga 14. hooaeg. Kui päeva esimeses kohtumises oleks eestlased niikuinii võidurõõmu tundnud (Pärnu alistas Rapla), siis hoopis rõõmsam sündmus juhtus Taaralinnas, kui Ülikooli korvpallimeeskond alistas Läti liiga liidri BC Ogre 70:64Tartu Ülikooli kossutiimi hooaeg oli alanud üle kivide ja kändude. Ametlikes mängudes oli neil ette näidata nukker 0-4 saldo ning koos sõpruskohtumistega oldi järjepanu võiduta juba 12 vastasseisus. Ogre oli Läti liigas startinud aga viie võiduga viiest mängust.Ülikooli spordihallis sai paremini stardipakkudelt minema just kodumeeskond, kes võitis avaveerandi 19:14 ning täpselt sama skooriga oli vastasest parem ka teisel veerandaja, mistõttu mindi poolajapausile tartlaste kümnepunktilises eduseisus 38:28.Teisel poolajal vähendasid vastased vahe küll korraks nelja punkti peale, kuid lauas selgelt oma üleolekut (lauapallid 48 vs 36) näidanud taaralinlased suutsid oma edu hoida ja võitsid kohtumise lõp