Robert Rooba JYPi särgis.Foto: Facebook @roobarobert
Jäähoki
31. oktoober 2017, 21:19

VÕIMAS! Robert Rooba ja JYP võtsid Meistrite liigas koduselt konkurendilt magusa revanši

Robert Rooba koduklubi Jyväskylä JYP alistas kodujääl Meistrite liiga kaheksandikfinaalis koduse rivaali Tappara 3:1. Alles reedel Soome meistrisarjas lisaajal Tappara 5:4 paremust tunnistanud JYP võttis täna magusa revanši, kui oli Meistrite liiga kaheksandikfinaali avamängus kodusest konkurendist parem 3:1.Jyväskylä läks kohtumist juhtima esimesel perioodil, kui 10 minutilise mängu järel oli täpne alles reedel meeskonnaga liitunud slovakk Michel Miklik. Mängu teine kolmandik möödus väravateta, kuid kolmandal hakati taas paugutama.Esmalt suurendas JYPi eduseisu kaheväravaliseks Antti Suomela, kes oli täpne mängu 42. minutil. Kuigi Tappara suutis Juhani Jasu tabamusest vahet vähendada jäi viimane sõna Rooba koduklubile. Neli minutit enne lõppu tegi kohtumise lõppseisuks 3:1 Jani Tuppurainen.Korduskohtumine mängitakse Tamperes 7. novembril.