Kaia Kanepi.Foto: CLIVE BRUNSKILL
4. november 2017, 19:11

JESS! Kaia Kanepi võitis Prantsusmaal poolfinaalis (2)

Tennisist Kaia Kanepi (WTA 105.) võitis Prantsusmaal Nantes'is toimuva ITF-turniiri poolfinaalis 4:6, 6:4, 6:1 Horvaatias sündinud, kuid rahvusvahelisel areenil USAd esindavat Bernarda Perat.

Eestlanna alustas kohtumist hästi, kui läks 3:1 juhtima. Sealjuures polnud kaugel ka 4:0 edu, sest Pera esimeses pallingugeimis oli Kanepil suisa viis murdepalli.

Kanepi heale algusele vastas Pera nelja järjestikuse geimivõiduga ning kättevõidetud edu 22aastane tennisist enam maha ei mänginud. Ta võitis esimese seti 6:4.

Teises setis murdis Pera Kanepit seisul 1:1, kuid eestlanna valget lippu ei lehvitanud. Ta suutis vastast seti kaheksandas geimis murda ning viigistas seisu 4:4 peale. Seejärel hoidis Kanepi oma servi ning murdis uuesti Pera pallingu!

Otsustavas setis toimus murrang Kanepi eduseisult 2:1, mil ta suutis Pera servi murda. Lõpuks suutis eestlanna vastast veel korra murda ning otsustava seti võitis Kanepi 6:1.

Homses finaalis on eestlanna vastaseks hollandlanna Richel Hogenkamp (WTA 108.).