karikavõistlustel finaali, kui sai nelja parema hulgas kahe mängu

Avakohtumise oli Reval-Sport/Padise võõrsil võitnud 33:19 ning ka
tänases kordusmatšis mindi kolme minutiga 3:0 juhtima, võideti poolaeg
20:12 ning kogu kohtumine 40:21. Reval-Sport/Padise resultatiivseimad
mängijad olid Veronika Londak 9, Maarja Põlver 8 ja Marie Urvik 7
tabamusega. Tapa suurimateks skooritegijateks osutusid Erika Morgenson 6 ning Mia-Marii Tedrekull 4 väravaga.

Finaal karikakaitsja Reval-Sport/Mella ja mulluse finalisti
Reval-Sport/Padise vahel ning pronksimatš HC Tallinn – Tapa peetakse
detsembri esimesel nädalavahetusel meeste finaalturniiri raames.

18:28

Kalev - Zenit 64:65, kolmas veerand läbi. Kalev tegi superveerandi, võites selle 25:17 ja jõudes mängu tagasi. Edu toob kindel, distsiplineeritud tegutsemine, ning EuroCupil play-off'i pääseda ihkava Zeniti vastu on võiduvõimalus olemas.

18:22

18:03
WRC

18:00
Janari Jõesaar tõi avapoolajal seitse punkti. (Tiina Kõrtsini)
17:49

Kalev - Zenit 39:48, poolaeg läbi. Nagu ikka, tekkis Kalevil teisel veerandil raskusi. Zenit pani rünnakul edasi peaaegu endise hooga, kuid kaitses keerati kraan kinnisemaks ning periood lõppes nende kasuks 22:14. Suurt ärakukkumist Kalevil siiski polnud ning teisel poolajal on võimalik võitlust jätkata.