Kaia Kanepi. Foto: Stanislav Moshkov
5. november 2017, 16:42

VÕIMAS! Esimese asetusega Kanepi triumfeeris Prantsusmaa turniiril (8)

Tennisist Kaia Kanepi (WTA 106.) võitis Prantsusmaal Nantes'is toimuva 25 000-dollarilise auhinnafondiga ITF-turniiri finaalis 6:3 6:4 Hollandi tennisisti Richel Hogenkamp (WTA 110.).Turniiril esimest asetust omanud Kanepi alustas kohtumist hästi hoides kohe alguses oma servi. Neljandas geimis kasutas eestlanna ära teise murdepalli ning asus juhtima 3:1. Üks servimurre osutuski piisavaks, et avasetis võitja selgitada. Sett kuulus Kanepile 6:3.Teise seti kuuendas geimis jäi Kanepi 15:40 taha, kuid suutis raskest olukorrast ikkagi välja tulla ning oma servi hoida. Täpselt järgmises geimis oli aga eestlannal kasutada omakorda murdepall ning erinevalt vastasest Kanepi seda kasutamata ei jätnud. Ka teises setis otsustas võitja saatuse vaid üks servimurre ning sett kuulus Kanepilt 6:4. Matši statistika:

Poolfinaalis alistas Kanepi neljanda asetusega ameeriklanna Bernarda Pera (WTA 127.) 4:6, 6:4, 6:1, veerandfinaalis oli 2:6, 6:2, 6:4 parem venelannast Anna Blinkovast (WTA 135.)