Kaia Kanepi.Foto: Stanislav Moshkov
7. november 2017, 23:18

NII SEE JUHTUS | Sport 07.11: Kanepi raamatu järelkajad, Rooba teeb eurosarjas suuri tegusid

Tänasel spordipäeval pakub põnevust jäähoki - Robert Rooba koduklubi Jyväskylä JYP kohtub Meistrite liiga kaheksandikfinaali kordusmängus Tampere Tapparaga. Tegemist on Soome siseasjaga, avamängust on JYP-l kaasa võtta 3:1 edu. Koduses ja Balti liigas mängitakse õhtul korvpalli. Need ja kõik muud põnevad spordisündmused Õhtulehe päevaülekandes!
23:17
SUUSATAMINE

22:32
KÄSIPALL
21:54
TÕSTMINE

Training camp going well. Jerk 255kg #martseim #255 #4weekstoworlds #ukrainetrainingcamp3

JÄÄHOKI

Paha lugu, Tappara läheb 3:2 juhtima, kokkuvõttes on seis 5:4. Kui Tappara peaks ühe värava veel viskama, näeme täna ka lisaaega.

21:04
JÄÄHOKI

2:2, aga Rooba tiim juhib kahe matši kokkuvõttes 5:3!

20:57

20:47

20:46

20:26

20:20
JÄÄHOKI

Vahva! Rooba meeskond läheb 2:1 juhtima.

19:56
JÄÄHOKI

19:55
JÄÄHOKI

Hea töö! Rooba ja Jyväskylä viigistavad teise kolmandiku alguses, seis 1:1, üldseis 4:2. Värava autoriks Antti Soumela.

19:17

Eesti meistriliigas võidab Kalev/Cramo TTÜ vastu poolajal 47:38.

19:15

Korvpalli Balti liigas juhib Tartu meeskond poolajapausil Valmiera vastu 48:36. Avapoolajal viskas Janar Talts 10 ja Hendrik Eelmäe 9 punkti. Rapla mängib samal ajal kodusaalis Minski Tsmokiga ja teise veerandi keskel ollakse kaotusseisus 15:18.

19:08
JÄÄHOKI

Äsja algas Meistrite liiga matš Robert Rooba koduklubi Jyväskylä ja Tampere vahel. Kodumeeskond Tampere läks kiirelt 1:0 juhtima, meenutame, et avamatši võitis Jyväskülä 3:1.

18:47

Kalev/Cramo värske täiendus Isaiah Briscoe täna veel klubi eest debüüti ei tee, sest TTü vastu teda teda üles ei antud. Matš juba käib ja kuue minuti järel juhib Kalev 16:8.