Jürgen Zopp.Foto: Stanislav Moshkov
7. november 2017, 19:04

HEA TÖÖ! 24 serviässa löönud Zopp pääses Bratislavas teise ringi

Jürgen Zopp (ATP 178.) osaleb Bratislavas ATP Challengeri tenniseturniiril. Rohkem kui 100 000 eurose auhinnafondiga turniiri avaringis alistas Zopp briti Tom Farquharsoni (ATP 504) 7:6(4), 4:6, 7:6(5).

Avasetis hoidsid mõlemad tennisistid oma servigeimid ja sett kulges kiiresse lõppmängu, mille Zopp võitis 7:4. Teises setis läks kolmandas geimis Farquharson murdega ette ja hoidis edu lõpuni, vahendab tennis.ee.

Ka otsustavat setti alustas britt Zoppi pallingu murdmisega, kuid eestlane suutis kümnendas geimis vastu murda ja sett lõppes taas kiires lõppmängus. Seekord asus Zopp 5:1 juhtima, kuid kaotas siis neli punkti järjest. Seisul 5:5 tegi Farquharson aga topeltvea ja Zopp teenis matšpalli, mille teisel servil realiseeris.

Zopp servis ülihästi, kaks tundi ja kümme minutit kestnud kohtumises lõi ta 24 serviässa (vastane 8).

Järgmises ringis läheb Zopp vastamisi Marcos Baghdatise ja Matteo Viola vahelise kohtumise võitjaga.