Kaia Kanepi.Foto: SHANNON STAPLETON
8. november 2017, 19:38

VÕIMAS! Kaia Kanepi ei andnud Prantsusmaa turniiri avaringis vastasele mingit šanssi (8)

Tennisist Kaia Kanepi (WTA 107.) alustas Prantsusmaal Limoges'is peetavat 115 000 dollari suurust WTA-turniiri võimsalt, kui alistas Belgia esindaja Maryna Zanevska (WTA 147.) 6:1, 6:3.

Avasetis servimist alustanud Kanepi loovutas alustuseks oma servigeimi, aga leidis siis hüva hoo ja võitis kuus geimi järjest, mitmed neist nulliga. Esimene sett kestis vaid 24 minutit.

Teises setis suutsid mõlemad alguses oma pallingut hoida, aga seisul 3:3 oli Kanepil murdepall, millest viimane tõi ka edu. Seejärel ei suutnud Zanevska ära kasutada kahte murdepalli ja Kanepi läks juba 5:3 ette. See murdis vastase täielikult ja Kanepi lõpetas matši veel ühe murdega. Kohtumine kestis tund ja kaks minutit.

Statistika:

Teises ringis tuleb Kanepile vastu Prantsusmaa tennisist Jessika Ponchet (WTA 269.), kes alistas täna kahes setis kaasmaalanna Chloe Paquet' (WTA 266.).