Lewis Hamilton on juba MM-tiitli kindlustanud. Foto: CARL DE SOUZA
11. november 2017, 22:45

NII SEE JUHTUS | Hamiltoni tööpäev lõppes seinas, korvpallimöll meil ja mujal, Zopp Slovakkias

Tere head laupäeva! Spordimaailmas nädalavahetus puhkepäevarütmis ei kulge ning laias ilmas toimub täna palju põnevat. Jürgen Zopp läheb Slovakkiast Bratislavas toimuval Challenger turniiri poolfinaalis kell 15.00 vastamisi Lukas Lackoga. Püsi lainel!
22:44
SPORDISÕBER

Ühtlasi tõmbame siit tänaseks joone alla. Head laupäeva õhtut!

18:20

Eestlannad võitlevad edasi ja võidavad kolmanda veerandi 17:14. Kokkuvõttes näitab tabloo siiski Türgi 63:44 eduseisu. Juhtus ka midagi väga meeldivat: koondisesärgis sai käe valgeks kõigest 15-aastane tartlanna Anna Gret Asi, kes realiseeris esmalt ühe vabaviske ning veidi hiljem noppis ka vastaselt palli ja realiseeris kiirrünnaku!

17:53

Eesti naiste korvpallikoondis peab TTÜ spordihoones esimese 2019. aasta EMi valikmängu Türgiga ja on poolajaks taga 27:49. Vastane on väga tugev, saavutas tänavusel EMil 5. koha. Avaveerandi järel olid Eesti kaotusnumbrid vägagi viisakad 15:21, kuid teisel perioodil näitasid külalised kogu oma võimsust. Korvi all võimutseb kodustatud ameeriklanna Quanitra Hollingsworth (2009. aasta naiste NBA 9. valik, seni 12 p, 5 lp), hästi toetavad teisedki. Kõige ilmekam on vabavisete võrdlus: Türgil 18/16, Eesti pole teeninud ainsatki vabaviset. Eesti resultatiivsemad on vastavalt Saksamaa ja Belgia tippklubides mängivad Mailis Pokk 11 ja Merike Anderson 8 punktiga.