Lubini Cuprumi mängijad. Foto: Facebook @KsCuprumLubin
11. november 2017, 09:14

Täht, Pupart ja Aganits mängisid kõik kindlana tundnud võidu maha

Eile oli Euroopa võrkpalliliigades võistlustules kolme eestase koduklubid. Robert Tähe ja Keith Puparti leivaisa Lubini Cuprum võttis koduliigas vastu valusa 2:3 (25:12, 25:20, 23:25, 15:25, 10:15) kaotuse Rzeszowi meeskonnalt.Kaht esimest geimi kindlalt domineerinud Cuprum murdus paraku kolmandas geimis, kui jäädi tihedas lõpuheitluses alla 23:25. Pärast seda kuulus kohtumine vastastele. Lubini klubi rünnakukoormust kandis nende diagonaalmees Lukasz Kaczmarek, kellele mängiti ette koguni 50 tõstet ning kelle punktisaldo jäi õhtu lõpuks pidama 30 peale. Keith Pupart nautis tõsterõõmu 28 korral ning lõi punktiks neist 13 (rünnak 46%). Robert Täht jalavigastuse tõttu kaasa ei teinud.Lubin hoiab viie võidu ja nelja kaotusega turniiritabelis kuuendat kohta 14 punktiga. Juhib Zaksa Kedzierzyn-Kozle 24 silmaga.Andri Aganitsa tööandja Montpellier' andis käest võimaluse tabeli liidriks tõusta, kui samamoodi jäädi koduväljakul 2:3 (25:10, 20:25,25:22, 22:25, 12:15) alla Nice'le.E