Jürgen Zopp. Foto: Laura Oks
11. november 2017, 16:34

KAHJU! Zopp andis soodsa seisu käest ja Slovakkias finaali ei jõudnud

Eesti meeste tennise esireket Jürgen Zopp (ATP 178.) kaotas täna Bratislava turniiri poolfinaalis koduväljakul pallinud Lukas Lackole (ATP 126.) 6:7 (5), 2:6.

Meie mees alustas kohtumist hästi, kui tal õnnestus pääseda juhtima 4:2. Sellelt seisult oli Zoppil kasutada ka kolme murdepalli ent slovakk suutis vahe taas minimaalseks mängida.

Eestlane suutis veel oma servi hoida ning avaseti võidust lahutas vaid üks geim. Siis õnnestus aga Lackol esimene murrang saada ning sett kiiresse lõppmängu viia. Seal sai kohalik mees nappi 7:5 paremust.

Teine sett kujunes juba Lacko sooloetenduseks. Ta murdis kaks eestlase pallingut ning pääses 4:0 ette. Zopp sai küll kaks geimi tagasi, ent mänguks enam ei läinudki.

Kuigi Zopp finaali ei jõudnud, siis peaks hea turniiri teda värskes maailma edetabelis julgelt ülespoole kergitama.