Rauno Sappinen lõi täna oma koondisekarjääri teise värava.Foto: Alar Truu
12. november 2017, 17:50

Avaminutil juhtima läinud Eesti jalgpallikoondis teenis aasta viienda võidu (3)

Eesti jalgpallikoondis võitis sõpruskohtumises võõral väljakul 3:0 Maltat. Neljapäeval Soomelt valusa 0:3 kaotuse saanud eestlased sõitsid juba reedel Maltale ning täna oli meeskond matšiks paremini valmis.

Mäng algas Eesti jaoks suurepäraselt, sest juba avaminutil leidis Sergei Mošnikovi sööt Rauno Sappineni, kes palli kindlalt võrku saatis. 14. minutil tehti vastaste karistusalas viga Artur Pikale ning hetk hiljem realiseeris penalti Mošnikov.

Mängu viimasel minutil kombineerisid hästi vahetusmehed Brent Lepistu, Mattias Käit ja Henri Anier, kellest viimane palli võrku saatis. Anier on Eesti koondise eest kokku löönud kaheksa väravat.

See on VÕIT! Kalevipojad alistasid Malta 3:0! 🇪🇪 #eestikoondis #südamejapalliga

A post shared by Eesti jalgpall (@eestijalgpall) on

Peatreener Martin Reim saatis lisaks eelmainitud meestele algkoosseisus väljakule Marko Meeritsa, Karl Mööli, Nikita Baranovi, Madis Vihmanni, Karol Metsa, Sergei Zenjovi, Artjom Dmitrijevi ja Ilja Antonovi.

Teisel poolajal sekkusid vahetusest Mattias Käit, Joonas Tamm, Ats Purje, Taijo Teniste, Henri Anier ja Brent Lepistu.