NII SEE JUHTUS | Sport 13.11: Itaalia jalgpall vajus kuristikku, Kanepi esitles avameelset raamatut (3)

Tere, head spordisõbrad! Uus töönädal on alanud, mis tähendab, et palju uut ja huvitavat on toimumas ka spordimaailmas. Püsi meiega!
00:03
HEAD ÖÖD

Päeva lõpuks paneme maailmameistrile ühe suure LIKE'i. 175 mängu Itaalia koondises on täiesti müstiline saavutus. See mees on paljude jaoks suurem kui jalgpall ise.

23:45

LÄBI! Itaalia jääb MMilt eemale, Rootsi sõidab Venemaale!

22:57

22:48

Gary Lineker on igal juhul mures!

22:44

22:36

Poolaeg lõppeb 0:0 viigiga, kuid Rootsi juhib kokkuvõttes edniselt 1:0! Ülivärviliselt alanud mängu jooksul on mitmel korral apelleeritud penaltitele, kuid kohtunik pole punktile näidanud. Poolaja lõpus pani Itaalia peale korraliku pressingu, kuid Rootsi pidas vastu. Rootaslastel on vaja veel 45 minutit oma värav puututmatuna hoida ja MM-pilet on nende!

22:21

Andmata jäänud penaltite draama jätkub! Pall käib 30. minutil vastu Itaalia kaitsja kätt ja Forsberg nõuab valju häälega vilet, kuid saab lõpuks ise kollase kaardi. Praeguseks on olnud juba kolm olukorda, kus mõni muu kohtunik oleks penalti andnud.

Kohtunik Antonio Mateu kipub õhtu staariks? (Antonio Calanni)
22:17

22:07

14. mintiks on seis endiselt 0:0 viigis, kuid mõlemad meeskonnad on juba penaltit nõudnud. Korra tõmmati Parolo rootslaste karistusalas maha, korra käis pall Itaalia väljakupoolsel asuvas 16 meetri alas vastu kaitsja kätt. Kohtuniku Antonio Mateu vile vaikis mõlemal korral.

Itaalia vs Rootsi. (MIGUEL MEDINA)
21:50

Läks! Itaalias pandi pall mängu! Tuletame meelde, et Rootsi toimunud avamatši võitis Rootsi 1:0! Täna selgub, kumb meeskond pääseb MMil!