Eesti U21 jalgpallikoondis. Pilt on illustratiivne.Foto: TAIRO LUTTER
14. november 2017, 20:06

VALUS KAOTUS! U21 vutinoored kaotasid 2:0 eduseisust Islandile (2)

Eesti U-21 jalgpallikoondis kaotas EM-valikmängus 2:3 Islandile. Sealjuures läksid eestlased kohtumist 2:0 juhtima.

A. Le Coq Arenal peetud kohtumises haarasid võõrustajad juhtohjad veidi enne poolajavilet, kui Vlasi Sinjavski palli võrku kihutas. Teist poolaega alustas Eesti samuti hästi, kui Michael Lilander 51. minutil Maarjamaa 2:0 ette viis. Muide, 40. minutil vahetati arvatava vigastuse tõttu välja Frank Liivak.

Ent siis suutsid ka avapoolajal mitu head võimalust loonud Islandi noored väravavõrku sahistada. Esmalt sai tabamuse enda nimele Albert Gudmundsson, siis Hans Viktor Gudmundsson ja viimasena Ottar Magnus Karlsson.

Eesti U21 koondis on EM-valiksarjas teeninud vaid ühe punkti, mis saadi 0:0 viigi eest Albaaniaga. Kaotatud on nii Slovakkiale (1:2), Põhja-Iirimaale (2:3) kui ka Hispaaniale (2:4).