Eesti koondise kogenuim tegija Merike Anderson.Foto: Martin Ahven
15. november 2017, 18:44

Eesti korvpallinaiskond sõidab Valgevenest tagasi suure kaotusega

Eesti naiste korvpallikoondis jätkas 2019. aasta EM-valiksarja kaotusega, kui Minskis jäädi 63:80 alla Valgevenele. Esimene poolaeg kaotati 32:43, viimasele perioodile mindi vastu seisul 50:65.

20 pallikaotust teinud Eesti resultatiivseim oli 22 punktiga Merike Anderson, 11 silma lisas kapten Mailis Pokk. 15aastane Anna Gret Asi viskas 14 minuti jooksul 5 punkti ja võttis 2 lauapalli. Valgevenele tõi Viktoria Hasper 20 punkti.

Laupäeval kindlalt Türgile alla jäänud Eesti on B-grupis kaotanud nüüd mõlemad kohtumised. Järgmised matšid peetakse veebruaris, kui kodus minnakse vastamisi Poola ja võõrsil Türgiga. Finaalturniirile pääsevad neljaste gruppide võitjad ja kuus paremat teise koha naiskonda.