Piast Gliwice.Foto: Twitter @PiastGliwiceSA
18. november 2017, 19:52

VIDEO | Konstantin Vassiljev jättis Sergei Zenjovi Poolas tühjade kätega

Jalgpalli Poola kõrgliigas alistas Konstantin Vassiljev koondisekaaslase Sergei Zenjovi, kui tema leivaisa Piast oli koduplatsil 1:0 parem Cracoviast. Vassiljevi kauglöök kohtumise 63. minutil võttis kaitsjast rikošeti ning põrkas rünnakut toetama tulnud Martin Konczkowskile. Paremkaitsja poolt trahvikasti saadetud palli suunas aga peaga väravasse Maciej Jankowski, kes niimoodi kohtumise ainsa värava lõi.

Eestlased viibisid platsil koos täna seitse minutit, sest Zenjov sekkus 77. minutil vahetusest, kuid algkoosseisu kuulunud Vassiljev võeti 85. minutil puhkama.

Võit tähendas ühtlasti seda, et viimaks ometi pääses Piasti meeskond tabeli eelviimaselt realt ülespoole, kerkides mööda just Cracoviast, kes ise 15. koha sisse võttis.