Rauno Nurger (vasakul) mängus California vastu.Foto: Darryl Oumi
21. november 2017, 12:43

VIDEO | Ründelauas võimutsenud Nurger aitas koduülikooli ilusale võidule

Eesti korvpalluri Rauno Nurgeri koduülikool Wichita State võttis USA üliõpilasliigas NCAA järjekordse võidu, kui Hawaii osariigis Maui saarel peetud kohtumises alistati California ülikool 92:82.

Wichita State kaotas avapoolaja 38:47, aga ülejäänud 20 minutit kuulusid Nurgeri tiimile koguni 54:35.

20 minutit platsil viibinud Nurger viskas 11 punkti ja võttis 6 lauapalli (sealhulgas viis ründelauast). Väljakult tabas ta viskeid kuust viis ja kahest vabaviskest läbis rõnga üks. Kolmest mängust kolm võitu saanud Wichita State'i resultatiivseim oli Shaquille Morris 25 punktiga. Vastaste kasuks viskas Don Coleman koguni 35 silma.