Diego Simeone pole tänavusel hooajal Meistrite liigas võidurõõmu tundnud. Foto: SERGIO PEREZ
23. november 2017, 00:08

NII SEE JUHTUS | Sport 22.11: Madridi Atletico sai viimaks jalad alla, muutused Kalev/Cramos (2)

Tere, hea spordisõber. Täna lükatakse pall veerema taas Meistrite liiga mängudes, kus edasipääsu loodavad teiste seas kindlustada nii Manchester United, Müncheni Bayern kui ka Londoni Chelsea. Püsi meiega!
23:40

Ja kõik mängud läbi!

23:26

Corentin Tolisso viib Bayerni 77. minutil Anderlechti vastu 2:1 ette.

23:16

Atletico unistus edasipääsust elab! Antoine Griezmann viis Madridi klubi AS Roma vastu 69. minutil juhtima. Brüsseli Anderlechti ja Müncheni Bayerni matš on 1:1 viigis. Mujal on seisud samad.

22:49

Seisud teise poolaja eel.

22:32

Ja 35. minutil Kylian Mbappe veel ühe. 4:1!

22:17

Ja 29. minutil lõi Cavani PSG kasuks veel ühe. 3:1!

22:15

Pariisi Saint-Germain jäi küll kodus Glasgow Celticu vastu kolmandal minutil 0:1 taha, aga Neymari 9. ja 22. minuti tabamused on Prantsusmaa esiklubi kiirelt 2:1 ette viinud. Võimas!

22:07
VÕRKPALL

Balti liigas peeti kolmapäeval üks mäng, kui liidermeeskond Pärnu VK võõrustas tabelis 11. kohal paiknevat Järvamaad. Pärnu võttis kindla 3:0 (25:20, 25:16, 25:23) võidu.

21:55

Nii! Ka Meistrite liiga ülejäänud kuus mängu on käima läinud.

21:23

Lionel Messi täna Torino Juventuse vastu ei mängi.

21:12

20:48

19:58
VÕRKPALL

Eesti karikavõistluste veerandfinaali korduskohtumine Selveri ja Saaremaa vahel on veel käimas, aga edasipääseja on juba selge. Avamängu 3:0 võitnud Saaremaale on kuulunud ka tänased kaks esimest geimi ja seega Selveril enam võimalust pole. Avageimi võitis Saaremaa 25:22 ja teise 28:26.

19:38

19:28

Alanud on kaks Meistrite liiga mängu. Moskva CSKA juhib kodus Lissaboni Benfica vastu 1:0, värava lõi 13. minutil Georgi Šennikov. Aserite lemmik Qarabag on aga kodus Londoni Chelsea vastu 0:1 taha jäänud. 19. minutil tõmbas Rašad Sadigov karistusalas maha Williani ja sai punase kaardi. Penalti realiseeris Eden Hazard.

Eden Hazard penaltit realiseerimas. (PETER CZIBORRA)
19:18

18:00
KAHEVÕISTLUS

17:39

15:45

Eesti koondis peab eeloleval ööl, meie aja järgi 23. novembril kell 5 Okeaania ringreisi teise maavõistluse, kus vastaseks on Vanuatu.

Vanuatu kohaliku telekanali ja alaliidu kinnitusel tehakse mängust otseülekanne, mille pilt saadetakse Eestisse. Kuna aga süsteemi pole olnud võimalik testida ja tehnilised probleemid on seal piirkonnas tavapärased, siis ei saa Eesti Jalgpalli Liit varasemale kogemusele tuginedes garanteerida, et otsepilt tõrgeteta kohale jõuab. Omalt poolt tehakse kõik, et otsepilt eeloleval ööl jalgpall.ee portaali ja Facebooki lehe „Eesti jalgpall“ vahendusel huvilisteni tuua.

Kui otseülekanne ei õnnestu, siis laetakse maavõistlus täispikkuses järelvaatamiseks üles esimesel võimalusel.

Okeaania ringreis lõpeb Uus-Kaledoonia - Eesti vastasseisuga 26. novembril kell 17 kohaliku aja järgi (Eesti aja järgi 26. novembril kell 8).