Cristiano Ronaldo. Foto: MIGUEL MEDINA
16. september 2018, 17:56

VIDEO | Korras: Ronaldo lõi Itaalias viimaks värava!

Suvel jalgpallimaailma üllatanud ja Torino Juventusega liitunud Cristiano Ronaldo sai Itaalias lõpuks püssi paukuma.

Portugallasel läks Itaalia kõrgliigas aega neli matši, et viimaks esimene tabamus kirja saada. Täna võõrustas Juventus Sassuolot ning Ronaldo skooris kohtumise esimese värava 50. minutil. Vaata videost, kuidas vutiäss oma püssi paukuma sai:

Vaid 15 minutit hiljem oli Ronaldo taas täpne ning viis Juventuse juba 2:0 juhtima!

Sassuolo auvärava lõi Khouma Babacar esimesel lisaminutil, kuid enamat ei suudetud. Valitsev meister hoiab liigas kindlalt liidrikohta, nelja vooruga ollakse ainus meeskond, kes kõik mängud võitnud.

Kohtumise lõpus toimus aga ka inetu intsident. Juventuse pallur Douglas Costa sülitas vastasmängijale näkku ning teenis punase kaardi.

Itaalias peetakse täna veel põnevaid matše, kell 21.30 võõrustab Ragnar Klavani koduklubi Cagliari kuulsat AC Milani.