Cagliari meeskond. Foto: Cagliari Calcio/Facebook
16. september 2018, 23:22

Klavan ja Cagliari leppisid kuulsa AC Milaniga viiki (3)

Itaalia kõrgliigas võõrustas Ragnar Klavani koduklubi Cagliari kuulsat AC Milani ning teenis 1:1 viigi.

Cagliari alustas kohtumist hiilgavalt, kui juba neljandal minutil pääseti Joao Pedro tabamusest juhtima. Võõrustajad jätkasid heal lainel ning veidi aega hiljem tabati ka Milani väravaposti. Külalised ei saanudki avapoolajal eriti oma mängu käima ning nõnda mindigi pausile 0:1 kaotusseisust.

Riietusruumidest naastes suutis Milan surve peale saada, mis kandis ka 56. minutil vilja. Oma esimese värava sai meeskonna eest kirja legendaarne Argentina ründaja Gonzalo Higuain. Kogu teine poolaeg kulgeski pigem külaliste taktikepi all, kuid rohkem kumbki sihile ei jõudnud.

Cagliari eest tegi kõik 90 minutit kaasa Klavan. Viimasel ajal kannakõõluse vigastusega maadelnud keskkaitsja tegi igati soliidse partii ning vältis suuremaid vigu. Milani värava olukorras polnud tal suurt midagi päästa.

Sotsiaalmeedias sai meie mees kiita.

Nelja vooruga on Cagliari teeninud viis punkti, millega hoitakse 12. kohta. Klavanil on kirjas kolm matši, millest üks on võidetud ning kaks viigistatud.