Rauno Sappinen palliga. Foto: FC Den Bosch/Facebook
22. september 2018, 09:11

Eesti jalgpallikoondise ründaja on Hollandis hiilgavas hoos

Laenulepinguga Hollandi esiliigas palliv Eesti jalgpallikoondislane Rauno Sappinen lõi Den Boschi eest taas värava, kuid meeskonda see 1:4 kaotusest Almere City vastu ei päästnud.

Sappinen lõi kohtumise teise värava, aidates Den Boschi 18. minutil 0:1 kaotusseisust 1:1 viigini. Kusjuures oli juba selleks hetkeks eestlase koduklubi vähemusse jäänud, sest 9. minutil teenis punase kaardi Sam Kersten.

Kui avapoolaja pidas Den Bosch veel vähemuses vastu, siis teist mitte. 45 minutiga põrutas Almere kolm väravat ning teenis kindla 4:1 võidu.

Liigatabelis hoiab Den Bosch 20 meeskonna konkurentsis 13 positsiooni, kolme kaotuse kõrval on kirjas üks viik ja kaks võitu. Kuues matšis neli võitnud Almere on 13 silmaga neljas.

Sappinen on hooaega Hollandis hiilgavat alustanud. Debüütmängus sekkus ta pingilt ning lõi kohe värava. Pärast seda on ta kuulnud Den Boschi põhirivistusse ning löönud kuues matšis kolm väravat ning andnud ühe väravasöödu