ILM TALLINN

-3°
K 22.02
-2 °
N 23.02
1 °
R 24.02
-2 °
L 25.02
-2 °

Horoskoop

aries

Jäär

Marsi ja Pluuto kvadraadi tõttu kipud teistele oma tahet ja soove peale suruma. Sa ei taha minna kompromissidele, vaid ajad taga enda õigust.
taurus

Sõnn

Astroloogiline päevamuster võib tekitada pingeid maailmavaatelisel pinnal. Võid avastada, et see millesse usud sina, on kellegi teise jaoks arusaamatu. Aga see on normaalne, ära lase end sellest häirida.
gemini

Kaksikud

Päev võib olla seotud surveavaldusega, propaganda või mingi kauba pähemäärimisega. Teised üritavad sind rohkem mõjutada, mistõttu võtad sisse kaitse- või veel hullem rünnakupositsiooni.
cancer

Vähk

Täna on sinu ja teiste vahel palju emotsioone, mille tagajärjel kas sina või su partner kergesti üle reageerib. Kuu ja Pluuto ühenduse mõjul võid olla ka kahtlustav ja paranoiline.
leo

Lõvi

Täna lahvatab su sisemine tuli suurema leegiga põlema. Eelkõige väljendub see mõtete ja ideede tasandil – neil päevil oled fantastiline ideede generaator ja probleemide lahendaja.
virgo

Neitsi

Tänane võib tuua kaasa ootamatusi ja äkilisi olukordi. Samas soosib seis muutust, surnud punktist ülesaamist. Siiski ei tohiks sa muutuseid teha kiirustades – kõik peab olema läbi mõeldud!
libra

Kaalud

Kui pead midagi kiiresti otsustama, siis ära tee seda otsust minevikule toetudes. Ela ikka hetkes ja vaata julgelt tuleviku suunas. Õhtul tuleks peresuhetes olla rõhutatult osavõtlik ja taktitundeline.
scorpio

Skorpion

Kosmogramm muudab päeva sinu jaoks väga intensiivseks ja jõuliseks. Kasuta seda energiat millegi ülesehitamiseks, millegi olulisega alustamiseks. Hoidu vaidlustest ja ära tee kriitilisi märkusi!
sagittarius

Ambur

Igasugune riskimine, eriti rahaga, võib nüüd probleeme kaasa tuua. Kui oled mängusõltlane, siis käi kasiinodest laia kaarega mööda. Romantilises sfääris tuleb kirglikkus aga kasuks.
capricorn

Kaljukits

Kuu liigub Kaljukitses ja teeb ühenduse Pluutoga. Seetõttu sobib päev suurepäraselt millelegi tõsisele keskendumiseks, põhjalikuks süvenemiseks, millegi uurimiseks ja väljaselgitamiseks.
aquarius

Veevalaja

Täna peaksid avalikes kohtades oma asjadel silma peal hoidma. Kui pead kuhugi kindlasti õigel ajal jõudma, siis varu piisavalt aega, kuna võib ette tulla mitmesuguseid ootamatusi.
pisces

Kalad

Kui oled tegev suuremas rühmas või kollektiivis, siis võivad sinu isiklikud huvid minna vastuollu rühma omadega – ürita leida õige tasakaal.

Anekdoot

Soomlane, norralane ja rootslane võistlevad, kes jõuab üle Atlandi ookeani ujuda. Kõigepealt stardib norralane. Tal jääb kaldast puudu vaid pool kilomeetrit, kuid siis ägiseb mees:
"Enam ei jaksa!" ja vajub vee alla.
Järgmisena stardib rootslane. Tal jääb ujuda üksnes viiskümmend meetrit, siis nõrkeb temagi ja kaob lainetesse.
Viimasena asub teele soomlane. Kümne meetri kaugusel Ameerika rannikust kostab karjatus:
"Jõud saab otsa!" ja pealtvaatajad näevad, kuidas soomlane ümber pöörab ja tagasi ujuma hakkab.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis